Podolské vetešnictví s.r.o.

Podolské vetešnictví

výkup a prodej vetešnického zboží

O vetešnictví

Podolské vetešnictví bylo založeno již koncem minulého století a to v roce 1999. Přesněji 1. března. Oproti dnešku se tehdy náš obchod jevil poloprázdným. Zkoušeli jsme i zboží, které již dnes u nás neuvidíte. Spotřební elektroniku jako televize, rádia, telefony či kuchyňské spotřebiče. Občas se u nás objevilo i sportovní vybavení. Ne historické na památku či výzdobu klubovny, ale zcela současné, lyže, kola. Brzy jsme si ale uvědomili kde je naše místo na trhu a naše nabídka se začala formovat do dnešní podoby. Přežili jsme i ty největší povodně v roce 2002, kdy vodě scházel jeden pověstný schůdek, aby vnikla do krámu. Přečkali jsme i ty menší v roce 2007 a 2013. Mezitím jsme tak trochu i expandovali. Rozšířili jsme obchod v 33 o jednu místnost a otevřeli obchod v Jindřichově Hradci. Tam jsem byli necelé tři roky, přechod našich rakouských zákazníků z šilinku na euro obchodu moc neprospěl. Po té jsme otevřeli ještě jednu pobočku a to v Podolské 124. Může se zdát, že je to od našeho obchodu kousek, ale pro většinu zákazníků to byla nepřekonatelná vzdálenost.

Dnes, přes všechny ty  povodně, EET, DPH :-), parkovací zóny, koronaviry a podobné katastrofy, jsme se ve zdraví přehoupli do 24. sezóny. Můžete u nás potkat i herce a režiséry, jen přeci jsme při cestě do ČT, politiky současné i bývalé a nakonec třeba i své známé.

Po celou tu dobu nabízíme naše zboží sběratelům, televizním, filmovým a divadelním produkcím, restauratérům, chalupářům, chatařům, ale i jenom kolejdoucím, kteří k nám jen zabloudili, prostě všem, které naše zboží oslovilo.